Yine yaz ayları yaklaşıyor ve tatil planları kurulmaya başlandı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da otellerde, pansiyonlarda rezervasyon işlemleri telaşı ve boş oda bulma endişesi had safhaya çıkmış durumda. Gelin, bu yıl bir değişiklik yaparak sizler için hazırlanmış çok farklı tatil planına göz atın! Her sene yaşadığınız tatil macerasına çok farklı bir deneyim ekleyin. Sizler için hazırlanan bu tatil diğerlerinden çok farklı olacak. Çünkü kiralayacağınız bir konakta kendi evinizdeymiş gibi süper bir konfor içerisinde yapacağınız tatil sizleri bekliyor. Kalkan yazlık evlerinde birbirinden modern, ahşap ya da taş duvarlı mimari yapılarda konaklayarak yapacağınız tatilin keyfi bambaşka olacak.

Turizmciler Antalya’nın antik kentlerinden biri olan Kemer’de yeni bir çığır açtılar. Tüm sevdiklerinizle beraber kiralık yazlık evlerinde yaşayacağınız bu tatili asla unutmayacaksınız. Günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralayacağınız bu küçük saraylarda yer alan havuzun keyfini dilediğiniz gibi çıkartabilirsiniz. Tüm alışverişinizi yapabileceğiniz markete ve denize yürüme mesafesinde olan bu şirin belde de kendi hazırladığınız yemeklerinizi istediğiniz saatte yiyebileceksiniz. Çünkü otellerdeki gibi belirli saatlerde yemek yiyebilirsiniz, belirli saatlerde havuza girebilirsiniz diye bir kaide yok! Tüm aile bireyleri ile beraber gidebileceğiniz, hatta davet edeceğiniz misafirlerinizi istediğiniz kadar ağırlayabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olduğunuz Kiralık yazlık evleri tam donanıma sahip. Beyaz eşyalar da dahil olmak üzere full eşyalı olan bu evlerde bol miktarda oda da bulabilirsiniz. Suit odalarında ve normal odalarının hepsinde elbise dolapları, makyaj masaları, komedinler mevcut olup kişisel tüm kıyafetlerinizi rahatlıkla asabileceğiniz gardıroplar da hazır. Her odasında kliması ve banyosu bulunan bu şirin evlerde 24 saat sıcak su konforu da sağlanıyor. TV ve uydu tesisatı, müzik sistemi ve interneti dilediğiniz zaman kullanabilir, tatilinizi büyük bir keyif içinde geçirebilirsiniz.

Kalkan yazlık seçeneklerine “ev” diyerek haksızlık etmesek daha iyi olur. Aslında bu evler adeta birer villa. Geniş bahçesinde tüm güvenliği düşünülmüş durumda. Bahçe duvarları ve yemyeşil bitkileri ile tüm mahremiyetiniz korunmuş bulunuyor. Çok farklı tarzda modern mimariye sahip olan bu evlerde dilediğiniz zaman havuza girip ahşap şezlonglarda istediğiniz kadar güneşlenebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi tatiller.