Yoğun ve yorucu geçen uzun bir yıldan sonra tatil yapmanın keyfi bir başka oluyor. Tüm yılın yorgunluğunu ve stresini atacağınız tatil programı sizi şimdiden heyecanlandırmaya başlamıştır. Eşiniz ve çocuklarınızla beraber geçireceğiniz bu tatilin sizlere büyük bir keyif vermesini istiyorsanız Kalkan kiralık yazlık villalarını gözden geçirmeniz size çok yardımcı olacaktır. Sanki bir zorunlulukmuş gibi her yıl otellere, pansiyonlara dünyanın parasını ödeyip hiç tanımadığınız insanlarla bir arada bir tatil yapmaktan vazgeçebilirsiniz.

Kalkan kiralık yazlık evleri sizlere ve çocuklarınıza unutamayacakları bir tatil olanağı sunuyor. Tüm dünyanın yakından tanıdığı turist cenneti olan Antalya’nın Kemer ilçesinde, bir villada konaklamak istemez misiniz? Muhteşem doğal güzellikleri ile denizin masmavi suları, farklı mimarisi ve sayısız odası bulunan bu harika evler sizi bekliyor. Geniş bahçesi ve yüzme havuzu olan full donanımlı bu küçük saraylarda beyaz eşyaların yanında her odasında elbise dolabı, komedinler, yatak çarşafları dahi bulabilirsiniz. Tüm odalarında klima tesisatı ve banyosu bulunan konutlar 24 saat boyunca sıcak su kullanma olanağı da tanıyor. Bu konfor tatilinizin keyfini ikiye katlayacak.

Bu konutlar sadece ailelere yönelik olarak hizmet vermiyor. Arkadaş grupları için de son derece ideal bir konaklama merkezi olabilir. Tatile birlikte çıkan ve her anını birlikte geçirmek isteyen arkadaş grupları otellerde farklı odalarda konaklamak durumunda kalıyor. Bu da kalabalık arkadaş gruplarının tatil keyfini sekteye uğratıyor. Oysa yazlıklarda dilediğiniz kadar kişi ile birlikte konaklayabiliyorsunuz. Eğlenceli bir tatil geçirmek isteyen arkadaşlar bazen evde sinema günleri düzenliyor, bazen de havuz başında gayet eğlenceli bir parti veriyor. Eğlencenin ve konforun sınırsız bir şekilde yaşanabildiği bu konutların günlük kira ücretleri de makul düzeylerde tutuluyor.

Günlük, haftalık veya aylık olarak kiralanabilen Kalkan kiralık yazlık konutları kişi sayısına göre ücretlendirilmiyor. Konutlarda kaç kişi kalırsa kalsın sadece günlük kira bedeli alınıyor. Üstelik konakladığınız süre boyunca kullandığınız elektrik ve su bedellerini ödemek durumunda da kalmıyorsunuz. Her açıdan otel ve pansiyonlardan hem daha konforlu hem de avantajlı olan bu konaklama seçeneğini mutlaka sizde deneyin.