Hakkımızda

     Tatillerde konforlu bir konaklama yapmak oldukça önemlidir. Bu konuda oteller ve pansiyonlardan farklı olarak kiralık villa seçenekleri oldukça konforlu bir tatil yapma olanağını tatilcilere sunmaktadır. Tatillerde özenli bir şekilde plan yapılarak gidilecek bölge tercih edilmektedir. Bunun sonrasında yine aynı özenle kalınacak yer tercihi yapılmaktadır. Özellikle konaklama yeri tatil konusunda çok önemlidir ve konforlu bir yerin tercihine büyük önem verilmektedir. Bu konuda hizmet sunan firmamız Ege ve Akdeniz Bölgesinde bulunan en güzel yerlerde sizlere özel tatil villaları sunmaktadır. Özel olarak sizlerin konforlu bir tatil yapmanız için inşa edilen bu villalar, tatil konusundaki tüm ayrıntıların düşünülmesi ile sizler için dekore edilmiştir.

     Villaların iç ve dış mimarisi, yapısı, konumu ve diğer tüm ayrıntıları sizlerin konforlu ve güzel bir tatil yapmanız için tasarlanmıştır. Konusunda uzman mimarlar, turizm konusunda uzman kişiler ile en güzel tatil villalarını sizler için inşa ettiler. Bu modern, konforlu ve lüks villalarda hayatınızın en güzel tatillerinden birisini geçirmeniz mümkündür. Kolay bir şekilde villa kiralama işlemlerinin yapılması ile sorunsuz olarak ve uygun fiyatlar ile bu villalarda tatil yapmanız mümkün olacaktır. Villalarda günlük olarak, haftalık olarak veya aylık olarak tatil yapmanız mümkündür. Sizler, eşleriniz ve aileniz ile kişi sayısı fark etmeden oldukça güzel tatillerin yapılması mümkün olabilmektedir. Firmamız profesyonel şekilde bu konuda sizlere hizmet sunmaktadır.

     Yıllardır turizm sektöründe çalışmalar yürüten firmamız, oldukça başarılı bir şekilde sizlere hizmet sunmaktadır. Tatil konusunda kafanızın rahat edeceği ve sizin yerinize tüm detayların düşünüldüğü bir tatili bu villalarda ve firmamızın hizmetleri ile geçirmeniz mümkündür. Günümüzde oldukça popüler olan villada tatil konusunda en başarılı ve sorunsuz hizmeti firmamızdan almanız mümkün olmaktadır. En güzel yaz tatilinin geçirilmesi yanında her mevsimde güzel bir tatil olanağını firmamız sizlere sunabilmektedir. Balayı ve özel günlerin kutlanması gibi durumlarda da birkaç gün veya hafta için bu villalarda tatil olanakları sizlere sunulmaktadır. En güzel şekilde tatillerin yapılması için firmamızdan uygun fiyatlar ile villa kiralamak mümkün olmakta ve tatil için oldukça güzel bir seçenek olmaktadır.

     Firmamız Kumluca Ticaret Odasına Kayıtlıdır. Belge Numarası : 2353

     Firmamız TURSAB'a kayıtlı bir firmadır. TURSAB Belge No : 8818