Ülkemizin doğasıyla yabancı turistleri dahi kendine aşık eden turizm merkezi Fethiye, her yıl olduğu gibi bu yaz da yüz binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaya hazırlanıyor. Ülkemizdeki tatilcilerin kış aylarından itibaren hayalini kurmaya başladığı Fethiye tatillerinde konaklama, her zaman gerek maddi gerekse de konfor açısından en büyük sıkıntı olmuştur. Pahalı otellerin her şey dahil odalarını tutmak için adeta küçük bir servet ödenmesi gerekirken pansiyon seçilmesi halinde de rahatsız ve kötü sürprizlere gebe bir tatile yelken açılır. Bu tür rahatsız ve pahalı durumlarla karşılaşılmasına gerek kalmadan Fethiye kiralık yazlık seçeneklerinin değerlendirilmesi ile tatilin gerçek keyfi çıkarılabilir.

Fethiye kiralık yazlık konusunda son yıllarda artan talep doğrultusunda büyük bir gelişim gösterdi. Artık bölgenin doğal güzelliği ile ön plana çıkan pek çok merkezinde yazlık kiralamak mümkün olduğu gibi, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere yönelik seçenekleri bulmak da çok daha basit hale geldi. Ekonomik pek çok kiralık yazlık seçeneğinin bulunduğu Fethiye’de tamamen kişiye ait olan konforlu bir yazlıkta tatil yapmak için bütçelerin zorlanması gerekmiyor. Lüks tutkusundan tatilde de vazgeçemeyenlerin de düşünüldüğü kiralık yazlıklarda villa seçenekleri de sunulmaktadır. Balayına çıkan yeni evlilerin yoğun ilgi gösterdiği bu lüks villalar hem mimarisi hem de dekorasyon anlayışı ile tatilin vazgeçilmezi zor bir lükse dönüşmesini sağlayacaktır.

Ailelerden kalabalık arkadaş gruplarına bir arada tatil yapmak isteyenler için de ideal seçenek olan yazlıklar, herkesin birlikte kaldığı ve tüm zamanını bir arada geçirdiği bir tatil isteyenler için biçilmiş kaftandır. Günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralanabilen bu yazlıkların ücretinin de paylaşılması halinde tatil keyfi ikiye katlanarak artmaktadır. Arkadaş gruplarının ve akrabaların birlikle kiraladığı yazlıklar pek çok otel odasından çok daha ucuza gelmektedir ki, sundukları konfor da tatilcilerin yanına kar kalmaktadır. Tatilin en rahat şekilde geçmesini sağlayan özel yazlıklarla Fethiye’nin doyulması mümkün olmayan doğal güzelliğinin keyfine daha da konforlu bir ortamda bakılabilir. Özeline önem verenlerin de ilk tercihi olan yazlıklar her beğeniye hitap edecek ve her bütçe düşünülecek seçeneklerle sunuluyor.